Apie mus Paslaugos Kontaktai Susisiekite su mumis
Namai Butai Sodybos Komercinės ŽEMĖ
 
 

[atgal]

[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13]
Tobulas butas
Objektas:
Kaina: Siuo metu neparduodams
Plotas: 48 kv.m.
Žemės plotas:
Sritis: Ž. Šančiai
Miestas: Kaunas
Statybos metai: 2006 m.
Namo tipas: mūrinis
Būklė: šiuolaikiškai suremontuotas
Aukštas: 4 / 4a.
Kambariai: 2 kambarių
Elektra: yra
Interneto ryšys: yra
Šildymas: autonominis
Objekto numeris:Papildoma informacija:
Parduodamas 2 kambarių butas rekonstruotose kareivinėse A. Juozapavičiaus pr. Ž. Šančiuose, vos kelios minutės iki miesto centro.
Ypač tvarkinga aplinka. Namo bendrija. Nuolat prižiūrima aplinka, tiek laiptinės, tiek ir lauko kiemas: nupjauta pievele, išpuoselėti gėlynai ir dekoratyviniai augalai. Yra vaikų žaidimų aikštelė, automobilių parkavimo aikštelės, automatiniai aikštelės vartai atrakinami telefono skambučiu, parkavimosi vietų visada pakanka . Teritorija aptverta.
Butas šiltas ir saulėtas. Aukštos lubos. Plačios autentiškų raudonų plytų laiptinės, rakinamos telefonspynėmis.
Buto išlaikymas ypatingai nebrangus. Vasario mėnesį dviejų asmenų šeima mokėjo apie 260 litų ( į šią kainą įskaičiuoti mokesčiai už namo bendriją, elektrą, vandenį, dujas). Šildymas autonominis dujomis, vonioje įrengtas dujų katilas, kuris šildo butą, vandenį bei įrengtas šildomas grindis.
Butas yra pilnai įrengtas. Grindys - plytelės ir aliejuotos ąžuolo lentos. Vonioje yra stoglangis, vonios spintelės, skalbimo mašina. Sienos – struktūrinis tinkavimas, dažytos su fototapetu miegamajame.
Garantuojame gerą kaimynyste, šiltą ir komfortišką gyvenimą, nebrangų išlaikymą.
Jau į pabaigą eina Juozapavičiau pr. rekonstrukcijos darbai, turėsime patogų susisiekimą naujausiai modernizuota miesto gatve. Šalia yra dviračių takas, Panemunės šilas ir kiti privalumai.

Jei Jus sudomino šis objektas, užpildykite žemiau pateiktą formą, ir mūsų bendrovės agentas netrukus Jums pateiks išsamesnę Jus dominančią informaciją

Vardas

 

Tel 1.

 

Tel 2.

 

El. pastas

 

Jus dominanti informacija


Inga Lazauskaitė
Tel. +37060611859